• Piłka gimnastyczna Spokey Fitball III 55 cm niebieski

Symbol: 929871

Wykorzystanie piłki gimnastycznej Spokey Fitball III jest doskonałym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują wiele partii ciała, dlatego nawet te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może również służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

Kolor/Wzór
Brak towaru
50.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier 15
Paczkomaty InPost 15
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność Brak towaru
Waga 2 kg
EAN 5902693298717

Piłka gimnastyczna Spokey Fitball III 55 cm niebieski

Wykorzystanie piłki gimnastycznej Spokey Fitball III jest doskonałym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują wiele partii ciała, dlatego nawet te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może również służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

Jakość 

Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

Wygoda 

Piłka do ćwiczeń Fitball III wykonana została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten dodatkowo wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. w podporze na rękach). Piłka gimnastyczna może stanowić alternatywę dla krzesła, wykorzystywana w biurze jako wygodne siedzisko, pozwalające odpocząć kręgosłupowi. W zestawie znajduje się poręczna pompka, którą szybko i wygodnie można napompować piłkę.   

Technologia

 W modelu Fitball III zastosowano system Anti-Burst, który sprawia, iż w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).   

Przeznaczenie:

Piłka gimnastyczna odpowiednia do ćwiczeń w dowolnym miejscu, polecana dla każdego. Idealna do użytku domowego i rehabilitacji. Pomyślnie wpływa na sylwetkę, kondycję fizyczną, wzmacnia mięśnie oraz pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej. Może posłużyć również jako wygodne siedzisko. 

Parametry:

  • Materiał: PVC
  • System ANTI-BURST
  • W zestawie: pompka
  • Kolor: niebieski
  • Średnica 55 cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 300kg


!!! UWAGA !!!
JAK DOBRAĆ PIŁKĘ ?
Rozmiar piłki gimnastycznej dobieramy odpowiednio do wzrostu:

Wzrost             Średnica piłki
do 140 cm           35 cm
140 -150 cm        45 cm
151 -165 cm        55 cm
166 – 175 cm      65 cm

176- 190 cm        75 cm

Powyżej 191       85 cm

Należy jednak pamiętać, że najlepiej dobrać piłkę, siadając na niej i zwracając uwagę na kąt między udami a górną częścią ciała oraz kąt między udami i łydkami. Kąt ten powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych swobodnie na podłożu. Najlepsze rezultaty osiąga się, gdy kąt między górną częścią ciała a udami jest większy niż 90 stopni, a staw biodrowy jest wyżej niż staw kolanowy.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.