• O nas

OD KIEDY DZIAŁAMY?

Firma Pablosport rozpoczęła swą działalność w roku 2011. Podyktowana została naszą pasją i zamiłowaniem do sportu oraz rosnącym zapotrzebowaniem na zdrowy i aktywny tryb życia.

WSPÓŁPRACA Z NAJLEPSZYMI

Dzięki współpracy z firmą sportową Spokey, w której w głównej mierze zaopatrujemy Nasz sklep w asortyment sportowy, możemy trafić w szeroki gust miłośników sportu . W Naszym sklepie znajdują się również produkty takich renomowanych firm jak: Adidas, Nike, Wilson, Reebok, Puma i Dragon. Pablosport - Sport to Nasza pasja! Zdrowie i rozrywka to hasło przewodnie naszej firmy. Chcemy zarażać ludzi zamiłowaniem do sportu, który jest wspaniałą szansą na aktywne i ciekawe spędzanie czasu.

CO U NAS ZNAJDZIESZ

Nasza oferta skierowana jest zarówno do ludzi młodych jak i starszych, pasjonatów sportu i laików, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Nasz asortyment to szeroki pakiet kategorii sportowych. Dzieci znajdą u Nas wspaniałe produkty odpowiadające najnowszym trendom dziecięcej mody sportowej m.in. rolki, hulajnogi, ringo i wiele innych. Miłośnicy sportów towarzyskich mogą zaopatrzyć sie w sprzęt do catchball’a, boule’a, darta itp. Turystyka i rekreacja to także jedna z kategorii , jaką mogą Państwo znaleźć w Naszym sklepie. Marsze, biwakowanie, camping to tylko niektóre sfery tej gałęzi sportu. Siłownia i fitness to z pewnością dyscypliny zyskujące obecnie coraz więcej zwolenników. Dla ich miłośników przygotowaliśmy 2 kategorie sprzętów: sprzęt siłowy i sprzęt fitness. Te i inne dziedziny, to tylko niektóre z licznych dyscyplin sportu, do których potrzebny sprzęt znajdziecie Państwo u Nas. Obecnie siedziba firmy Pablosport stacjonuje w Olkuszu na ul. Legionów Polskich 14.

CO NAS WYRÓŻNIA

Poza szeroką ofertą asortymentu sportowego, oferujemy Państwu dodatkowe usługi w postaci koszulek z własnym nadrukiem, pucharu z własną blaszką oraz medalu z własnym grawerem. W ofercie dostępna jest również możliwość zrobienia kubka z własnym projektem.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ

Zapraszamy za Nasze socjal media Instagram  skleppablosport i Facebook @pablosport

Kontakt

F.H.U "Pablo" Paweł Kondek, ul. Legionów Polskich 14, 32-300 Olkusz
Telefon: 668 843 434
NIP: 6371997901
REGON: 121446624
Organ rejestrowy / ewidencyjny: Minister Gospodarki
Nazwa rejestru / ewidencji: Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
zarejestrowany i widoczny w ewidencji CEDIG pod adresem: www.prod.ceidg.gov.pl
E-mail: biuro@pablosport.pl
http://pablosport.pl

 

Gdzie nas znaleźć?